Vzhledem k tomu, že tyto pro Vás velice těžké chvíle přicházejí často naprosto nečekaně, velice často se stává, že v tento okamžik využijete pro převoz Vašeho drahého pohřební službu doporučenou např. lékařem nebo policií. Pokud zesnulého odvezla jiná pohřební služba, než u které si posléze přejete zařídit rozloučení, nejste v žádném případě povinni u stejné pohřební služby sjednat pohřeb. Je zcela lhostejné zda tento převoz objednala policie, lékař, nebo Vy.

Při sjednání pohřbu u Pohřební služby Memory kontaktujeme pohřební službu která zajistila převoz, bez dalších nákladů (v rámci Českých Budějovic) zajistíme převoz zesnulého do našeho chladícího zařízení a s původní pohřební službou vyřídíme i jejich náklady za převoz, které se pak, samozřejmě bez dalšího navýšení ceny, stanou součástí našeho vyučtování.

Proto Vám doporučujeme, abyste se o cenách a rozsahu prováděných služeb, vždy dopředu informovali.

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MOŽNÉM ŘEŠENÍ PŘÍPADNÝCH SPORŮ

V případě, že dojde mezi společností MEMORY s.r.o. a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy o poskytnutí zboží či služeb spotřebiteli, který se nepodaří vyřešit dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz.

MEMORY s.r.o., IČ: 261 00 461

sídlo: Šumavská 616/10, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice