Vytisknout

O nás

Posted in Uncategorised

memory logo

Jihočeská pohřební služba MEMORY nabízí velmi široký rozsah služeb v nejvyšší kvalitě za nízké ceny. Umožňuje každému, aby způsob provedení posledního rozloučení odpovídalo přesně jeho osobním představám a možnostem. V rámci této široké nabídky služeb zajistíme pro pozůstalé pohřeb a vše potřebné tak, aby se v této chvíli nemuseli zabývat dalšími zatěžujícími záležitostmi.

 
Zaměstnanci Pohřební služby MEMORY působí v oboru již řadu let. Našim posláním je poskytovat veškeré služby na maximálně profesionální úrovni s důrazem na osobní, etický a citlivý přístup k pozůstalým. Důkazem toho, že se naše poslání daří naplňovat, je především spokojenost a důvěra zákazníků, kteří se na naší pohřební službu obrátili.
 
Znak SP malý
 
Pohřební služba MEMORY je členem Sdružení pohřebnictví v ČR, která je členem Evropské federace pohřebních služeb. Toto členství nás zavazuje k respektování Kodexu cti, kde je jasně vymezeno, co se považuje za etické chování v rámci provozování pohřební služby.
 
 

V oboru pohřební služby působíme na území celého Jihočeského kraje. Převozy zesnulých zajišťujeme v rámci celé České republiky i zahraničí.

oddelovac memory

V současné době pracuje ve firmě 11 zaměstnanců, disponujeme třemi pohřebními vozy, 
vlastním chladícím a mrazícím zařízením o kapacitě 24 míst, skladem rakví a technickým
zázemím v Českých Budějovicích. Pro občany města Trhové Sviny a širokého okolí 
provozujeme obřadní síň a chladící zařízení na místním hřbitově.
 
Naši zaměstnanci: 
 
 • Michael Dimitrov
  Michael Dimitrov
 • Jaroslav Hajný
  Jaroslav Hajný
 • Věra Trajerová
  Věra Trajerová
 • Marcela Žipková
  Marcela Žipková
 • Oliver Lerch
  Oliver Lerch
 • barboraklimesova
  Barbora Klimešová

memory telefon bottom