Vytisknout

Finanční pomoc

Posted in Uncategorised

Víme, že v některých případech je odchod Vašeho nejbližšího nejen bolestivou ztrátou, ale i finančním zatížením rodiny. Proto Vám nabízíme alternativy pro pomoc v této těžké situaci.coin mamory

 

   • Pohřeb bez obřadu
   • Ekonomický pohřeb
   • Sleva
   • Doprava ke sjednání obřadu zdarma
   • Pohřeb na splátky
   • Pohřebné 
 
Slevy, které vám byly písemně nabídnuty v jiné pohřební službě plně akceptujeme a můžete je v plné výši využít při uzavírání objednávky u naší společnosti.
 
oddelovac memory
 

Sleva 

 
V případě, že se na pohřeb zemřelého tento nárok nevztahuje, dovolujeme si Vám nabídnout při sjednání pohřbu s obřadem, případně pohřbu do země prostřednictvím naší pohřební služby slevu 2000 Kč. Tuto slevu je možné uplatnit pouze na základě vyplnění tohoto formuláře, který slouží pro sjednání schůzky k projednání pohřbu.
 
Upozorňujeme, že tuto slevu je možno uplatnit pouze při podpisu smlouvy.
 

Tuto variantu pohřbu není možné rozšiřovat nebo doplňovat o další služby ani kombinovat s jinými slevami.

 
oddelovac memory

Doprava ke sjednání obřadu zdarma

 
Náš pohřební ústav vychází vstříc rodinám pozůstalých i při dopravě do našich kanceláří. Pokud nás zavoláte na telefon  +420 720 666 661, zajistíme Vám bezplatný převoz do naší pobočky, abyste si chvíle smutku neztěžovali přemýšlením, jakým způsobem se k nám dopravíte.
 
Vůz bude přistaven na čas, který Vám bude vyhovovat a tato doprava k nám a v případě zájmu i zpět je v rámci Českých Budějovic a přilehlého okolí zdarma.
 
oddelovac memory
 

Pohřeb na splátky bez navýšení ceny.

 
I když Vám nemůžeme pomoci nahradit bolestivou ztrátu s odchodem Vašeho nejbližšího, můžeme Vám pomoci zmírnit finanční zatížení spojené se zajištěním pohřebního obřadu.
V případě zájmu můžete využít i naší nabídky pohřbu na splátky bez navýšení ceny. Splátky lze po zaplacení zálohy rozložit až do 6 měsíců dle individuální dohody. Splátkový prodej je zajištěn přímo společností Pohřební služba Memory s. r.o.
 
Tuto variantu pohřbu není možné kombinovat s jinými slevami.
 
Jakékoliv Vaše dotazy rádi zodpovíme na NONSTOP lince naší pohřební služby  +420 720 666 661 .
 
oddelovac memory
 

Pohřebné

 
Od 1. ledna 2008 je nárok na pohřebné omezen pouze na případy, kdy je vypraven pohřeb rodiči nezaopatřeného dítěte nebo nezaopatřenému dítěti, pokud zemřelá osoba měla ke dni úmrtí trvalý pobyt na území České republiky. Výše dávky je stanovena pevnou částkou 5 000 Kč. 
Ruší se i valorizační podmínka v zákoně o státní sociální podpoře.
 
oddelovac memory

memory telefon bottom