Vytisknout

Naše služby

Garance služeb

Pohřební služba Memory, s. r. o. zajišťuje kompletní pohřební a hřbitovní služby na vysoké profesionální a etické úrovni. Můžeme zaručit kvalitu všech námi nabízených služeb a to zejména díky tomu, že naši pracovníci provádí do doby pohřbení zesnulého velkou část úkonů vlastními silami, jsou pečlivě školeni ve svém oboru tak, aby splňovali vysoké nároky na etické i morální vystupování při jednání s rodinou zesnulého. Využívají více než dvacetiletých zkušeností z oboru.
 
oddelovac memory
Pohřební služba Memory vám, pokud si budete přát, pomůže i se zajištěním prostor pro smuteční hostinu, přistavením autobusu pro smuteční hosty a doporučí živou, či reprodukovanou hudbu. Pro náročné klienty máme k dispozici speciálně vyráběné rakve včetně nadstandardního vybavení.
Jsme připraveni usnadnit Vám svojí ochotou a pochopením Vaši bolestnou situaci a maximálně se přizpůsobit osobním požadavkům objednavatele pohřbu.
 
oddelovac memory
 
Pohřební služba MEMORY je jako jediná nestátní pohřební služba na českobudějovicku členem Sdružení pohřebnictví v ČR, která je členem Evropské federace pohřebních služeb. Toto členství nás zavazuje k respektování Kodexu cti, kde je jasně vymezeno, co se považuje za etické chování v rámci provozování pohřební služby.
 

Pohřební služba MEMORY zajišťuje tyto služby

memory telefon bottom