Vytisknout

Jak objednat pohřeb?

Posted in Uncategorised

holubV těchto těžkých chvílích se vám pohřební služba Memory snaží vyjít vstříc a nabízí Vám:

 

  • Doprava ke sjednání obřadu zdarma
  • Sjednání pohřbu v naší kanceláři
  • Možnost sjednání pohřbu doma.
  • Dopravu sjednavatele neúčtujeme.
  • Kontaktujte nás 24 hodin denně na +420 720 666 661

 

Doprava ke sjednání obřadu zdarma

Náš pohřební ústav vychází vstříc rodinám pozůstalých i při dopravě do našich kanceláří. Pokud nás zavoláte na telefon +420 720 666 661, zajistíme Vám bezplatný převoz do naší pobočky, abyste si chvíle smutku neztěžovali přemýšlením, jakým způsobem se k nám dopravíte.

 

Vůz bude přistaven na čas, který Vám bude vyhovovat a tato doprava k nám, a v případě zájmu i zpět, je v rámci Českých Budějovic a přilehlého okolí zdarma

oddelovac memory

Možnost sjednání pohřbu doma

Je pro nás samozřejmostí, že v nejtěžších životních chvílích, které prožívá rodina zesnulého, se Vám tuto situaci snažíme co nejvíce ulehčit. Proto naše pohřební služba nabízí pomoc ve formě sjednání pohřbu přímo v rodině zesnulého. Jedná se o službu, kterou je možno dohodnout telefonicky, aniž by objednavatel pohřbu musel cokoliv zařizovat mimo domov. Naši pracovníci s sebou pro tuto příležitost mají vše potřebné, včetně barevných katalogů pro lepší orientaci při výběru květinových darů, rakví a návrhů smutečního oznámení. Vámi vybrané smuteční oznámení Vám vytiskneme přímo při sjednání pohřbu.

 

oddelovac memory

 

memory telefon bottom